TeploNaChalupe.CZ » Vytápění starších staveb

Vytápění starších staveb

Problematika vytápění starších staveb - V poslední době je stále aktuálnější nutností řešit problematiku vytápění starších staveb, které mají vysoké měrné tepelné ztráty se všemi následky nejen na energetickou náročnost, ale i na kvalitu bydlení.

Problematika vytápění starších staveb

V poslední době je stále aktuálnější nutností řešit problematiku vytápění starších staveb, které mají vysoké měrné tepelné ztráty se všemi následky nejen na energetickou náročnost, ale i na kvalitu bydlení.

Princip vytápění u starých kamenných stěn - FOXIS přináší nový způsob řešení vytápění, zvláště výhodný pro starší stavby, kde není trvalý pobyt osob – tj. rekreační domy a chalupy.

Princip vytápění u starých kamenných stěn

FOXIS přináší nový způsob řešení vytápění, zvláště výhodný pro starší stavby, kde není trvalý pobyt osob – tj. rekreační domy a chalupy.

Předtápění před příjezdem – systém FOX COTTAGE - Pokud vytápíte chalupu systémem na tuhá paliva (dřevo, uhlí, brikety) a nemáte domluveno se sousedem, ať Vám jde ráno před Vašim příjezdem zatopit pod kotlem nebo v "kachlákách", a nebo v krbu, přijíždíte pak na pěkně syrovou chalupu.

Předtápění před příjezdem – systém FOX COTTAGE

Pokud vytápíte chalupu systémem na tuhá paliva (dřevo, uhlí, brikety) a nemáte domluveno se sousedem, ať Vám jde ráno před Vašim příjezdem zatopit pod kotlem nebo v "kachlákách", a nebo v krbu, přijíždíte pak na pěkně syrovou chalupu.

Boj proti plesnivým rohům a stěnám - Staré nevětrané zdi vlhnou a plesniví. Klasické topení radiátory nezabezpečí správné proudění vzduchu tak, aby vzduch cirkuloval i v místech rohů. Rohy prochládají a tvoří se plíseň.

Boj proti plesnivým rohům a stěnám

Staré nevětrané zdi vlhnou a plesniví. Klasické topení radiátory nezabezpečí správné proudění vzduchu tak, aby vzduch cirkuloval i v místech rohů. Rohy prochládají a tvoří se plíseň.

Porovnání FOXIS s deskovými radiátory - FOXIS Vám přinese při srovnatelné ceně jako radiátory výrazně lepší tepelný komfort.

Porovnání FOXIS s deskovými radiátory

FOXIS Vám přinese při srovnatelné ceně jako radiátory výrazně lepší tepelný komfort.

TeploNaChalupe.CZ » Vytápění starších staveb